Japan Imari Satsuma

396520

FAT, TALLRIKAR, VAS, LOCKURNA, 5 dlr., Japan, 1900-tal, Imari och Satsuma, diameter 21-35 cm, höjd ca 17 cm

Nagg, locket med nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 31

Japan Imari Satsuma

Budhistorik (7 bud)
2656316
550
2652705
500
2653246
450
2652705
2650220

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.