Penselvaser Kina

396517

PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blommor samt kalligrafi, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Penselvaser Kina

Budhistorik (3 bud)

2656318
2651923
2650223

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.