Ivan Stern akvarell

396502

IVAN STERN (född 1975): Landskap, signerad Ivan Stern, akvarell på papper, ca 33x51 cm
Proveniens: Galleri Blå, Linköping

Fack 7

Ivan Stern akvarell
Budhistorik

2016-07-19 kl 18:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.