C Göran Karlsson gouache

396498

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Utan titel, signerad och daterad CGK -85, gouache, 40 x 53 cm

Fack 28

C Göran Karlsson gouache

Budhistorik (5 bud)
2656742
2 600
2651477
2 400
2651477
2649524
2649307

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.