Per Gunnar Thelander färgetsning

396497

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Hink och potatis, signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
2657258
2657477
2657258
900
2657410
850
2657258
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.