Per Gunnar Thelander färglitografi

396496

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Looping the loop-vagn", signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad

Rum 9

Budhistorik (14 bud)
2657865
1 600
2652900
2652900
1 300
2651220
2651220
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.