Per Gunnar Thelander färgetsning

396495

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Stolar", signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad

Rum 9

Budhistorik (31 bud)
2657961
2657965
2657961
2 800
2657959
2 600
2657958
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.