Per Gunnar Thelander färgetsning

396494

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Kvinna-Män-Svampar", signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad

Rum 9

Budhistorik (11 bud)
2657261
950
2657411
900
2657261
700
2657319
650
2657261
600

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.