Per Gunnar Thelander färgetsning

396493

PER GUNNAR THELANDER (född 1936), Mor, 1975, signerad och numrerad P. G. Thelander 92/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad

Rum 9

Budhistorik (8 bud)
2657867
2657971
2657867
550
2651476
500
2651476
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.