Fernand Legér färglitografi

396491

FERNAND LEGÉR (1881-1955): "La partie de Campagne", efter, färglitografi, signerad och daterad i trycket F.L -43-51, ca 31x51 cm

Mittveck

Fack 25

Fernand Legér färglitografi

Budhistorik (3 bud)

2658046
2658012
2655214

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.