Joan Miró färglitografier

396488

JOAN MIRÓ (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografier, Mourlot 374 resp 375, 37x27 cm

Fack 34

Joan Miró färglitografier

Budhistorik (28 bud)
2658150
2 600
2658149
2 400
2658147
2658146
2658144
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.