Bordslampor ett par i mässing

396486

BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 4 skärmar, inköpta på Reimers, Stockholm 1970-tal, höjd utan skärm ca 69 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor ett par i mässing

Budhistorik (8 bud)
2649893
1 400
2649891
1 300
2649890
2649889
550
2649841
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.