Trädgårdsurnor gjutjärn

396482

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, patinerat gjutjärn, empirestil, diameter ca 35, höjd ca 29, cm

Slitage

Diverse, Trädgård, Metall, Temaauktion, Temaauktion

Rum 6

Trädgårdsurnor gjutjärn

Budhistorik (14 bud)
2653385
2656622
2 800
2653385
2 600
2653152
2 400
2653383
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.