Vas Meissen

396481

MEISSEN, vas med hänklar, 1900-tal, polykrom dekor av blommor, gulddekor, höjd ca 29 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Temaauktion, Sommar

Monter 30

Vas Meissen

Budhistorik (6 bud)
2657709
700
2652744
650
2657708
600
2652744
450
2648609

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.