Väggarmatur Holm & Sörensen

396480

HOLM & SÖRENSEN, väggarmatur, 1900-talets andra hälft, skärm i mässingsplåt, delvis genombruten dekor, etikettmärkt, diameter ca 30 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Temaauktion, Sommar

Rum 7

Väggarmatur Holm & Sörensen

Budhistorik (20 bud)
2657713
1 600
2657269
2657711
1 400
2657269
1 300
2657710

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.