Stolar gustaviansk stil

396476

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, mörkbetsat trä med textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Hylla 9

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

2658061
550
2648603
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.