Bokhylla med skåpdel

396472

BOKHYLLA, 1940-tal, låg modell med skåpdel, alm, höjd 80, 150x30 cm

Visst slitage, lås kärvar något

Rum 10

Bokhylla med skåpdel

Budhistorik (15 bud)
2657364
2657195
2657183
2657183
850
2657194

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.