Spegel

396467

SPEGEL, på underrede, nyrenässans, fanerad i valnöt, dekor av kannelyrer, höjd inkl underrede och krön ca 257 cm

Smärre fanérbortfall, listdelar saknas, krön med lagning

Diverse, Speglar

Rum 22

Spegel

Budhistorik (19 bud)
2656677
2656178
1 400
2655273
1 300
2654572
2654577

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.