Stolar rotting

396464

STOLAR, 6 st, 1900-talets senare del/samtida, svärtat böjträ, sitsar samt ryggbrickor i rotting, etikettmärkta FMG, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre slitage i riótting

Rum 5

Stolar rotting

Budhistorik (38 bud)
2657688
8 000
2657685
7 800
2657684
7 600
2657683
7 400
2657682
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.