Dockhus

396460

DOCKHUS, 1900-talets början, på benställning i 2 våningar och vind, med balkong, med originaltapeter och -mattor, höjd 139, 43x71

smärre skador och slitage

Diverse, Lekutrustning, leksaker, Leksaker, Temaauktion, Temaauktion

Rum 19

Dockhus

Budhistorik (10 bud)
2657421
2657420
2 800
2657419
2 600
2657418
2 400
2657417

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.