Skrivbordsstol England

396458

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, snurrfunktion, djuphäftad grön klädsel i skinn, sitthöjd ca 46

Visst slitage

Rum 12

Skrivbordsstol England

Budhistorik (28 bud)
2657398
2 800
2657346
2 600
2654510
2 400
2657345
2 400
2654510

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.