Sideboard i teak

396456

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, inredning med hyllor, höjd ca 74, 160x45 cm

Visst slitage

Rum 10

Sideboard i teak

Budhistorik (26 bud)
2657424
2656036
1 900
2655069
1 800
2656034
1 800
2655069
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.