Oidentifierad konstnär oljemålning

396455

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid sjö, olja på plåt, holländsk skola, ca 13x17 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Budhistorik (9 bud)
2657845
1 700
2654783
1 600
2654783
2657840
1 400
2654783

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.