Avetik Chitchian oljemålning

396454

AVETIK CHITCHIAN, (Armenien 1962): "Still Life with a lamp", signerad och daterad 1992, olja på duk, ca 40x50 cm

Fack 34

Avetik Chitchian oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2657964
500
2657761
450
2655618
2654785
2651386

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.