Hylla art deco

396450

HYLLA, art deco 1930-tal, mahogny med intarsiadekor, höjd ca 95, 70x26 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor

Rum 6

Hylla art deco

Budhistorik (4 bud)

2656436
500
2657542
450
2656436
2654350

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.