Uno Vallman oljemålning

396446

UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, ca 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 33

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2658000
2 800
2657981
2 600
2657984
2 400
2657981
2657979

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.