Stringsystem

396437

NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, 37 delar, bestående av 32 hyllplan fanerade i teak, delvis etikettmärkta, 5 golvstående gråmålade gavlar, gavlarnas höjd ca 215 cm, 12 hyllplan 78x30 cm resp 20 hyllplan 78x20 cm

Slitage, gavar med smärre rostangrepp

Möbler, Design

Rum 5

Stringsystem

Budhistorik (35 bud)
2657937
11 000
2657933
10 500
2657925
10 000
2657924
9 800
2657923
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.