Stolar nyrenässans

396425

STOLAR, 5 st., nyrenässans, 1800-/1900-tal, träskurna, med pergamoidsitsar, höjd 98, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
2657355
500
2655330
450
2657353
450
2655330
2655046

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.