Joniska kapitäl

396422

JONISKA KAPITÄL, piedestaler, tidigt 1900-tal, gjutna i betong, höjd 52, 30x30 cm

Bruksslitage, patina

Diverse, Trädgård, Temaauktion, Sommar

Rum 8

Joniska kapitäl

Budhistorik (3 bud)

2656421
2655699
2649283

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.