Ola Billgren collage och blyerts

396418

OLA BILLGREN (1940-2001): "Måste det vara", signerad och daterad Ola Billgren 26. 7, collage och blyerts, ca 69x49 cm, utförd 1985
UTSTÄLLD: Rooseum, Malmö 1985
LITTERATUR: Avbildad, Katalog "Collages", 22.6-14.9 1985, Tornbergs Gallery Lund 1986, Kalejdoskop Förlag

Konst, Teckningar

Budhistorik (6 bud)
2657560
4 400
2655774
4 200
2651835
2651834
3 800
2649335
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.