Orientmatta

396416

ORIENTMATTA, semiantik, ca 539x356 cm

Ställvis slitage, mindre lagningar, skador/spår av äldre malangrepp

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (21 bud)
2664051
8 000
2658829
7 000
2658828
5 000
2658826
2658825
3 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.