Spegel rokokostil

396413

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld träram, 100x60 cm

Visst slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel rokokostil
Budhistorik (27 bud)
2657816
2 400
2657815
2657814
2657813
1 900
2657812
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.