Väggappliquer

396412

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, träskurna, förgyllda, höjd ca 37 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Väggappliquer

Budhistorik (2 bud)

2656587
2648499

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.