Karmstolar rokokostil

396411

KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

Hylla 8

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (5 bud)
2657051
450
2655343
2657050
2655343
2648501

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.