Skänk 1800-tal

396410

Byrå, 18/1900, nyrenässans, valnötsfaner samt mässingsbeslag, 4 lådor, höjd 86, 52x108 cm

Bruksslitage, mindre skador

Rum 5

Skänk 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2657409
500
2655340
450

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.