Windsorstolar Nesto

396404

NÄSSJÖ STOLFABRIK, 1900-talets mitt, stolar i windsor-modell, betsad bok, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Hylla 8

Windsorstolar Nesto

Budhistorik (8 bud)
2657328
1 900
2652453
1 800
2652453
2657322
1 400
2652453
1 300

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.