Figuriner Wien

396402

FIGURINER, 4 st, Wien, 18/1900-tal, bemålat porslin, höjd 12-14,5 cm

Vissa nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 7

Figuriner Wien

Budhistorik (4 bud)

2651240
2651239
1 800
2648610
2648509

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.