Ljusstakar 1800-talets början

396401

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets början, brons, förgyllda, dekor av tassar, höjd ca 26 cm

Smärre kantbucklor vid baserna, en ljusmanschett med skada

Diverse, Belysning, Metall

Monter 30

Ljusstakar 1800-talets början

Budhistorik (25 bud)
2657260
7 200
2657074
7 000
2657259
6 800
2657074
6 600
2653959
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.