Ljusstakar sengustavianska

396400

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, sengustavianska, vit marmor, förgylld brons, höjd ca 25 cm

En ljuspipa med smärre bristning, smärre nagg

Diverse, Belysning, Metall

Monter 30

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (15 bud)
2657854
4 200
2657824
2657705
3 800
2657256
3 600
2653960
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.