Christo färgoffset

396397

CHRISTO (USA, född 1935), Over the River (Project for Colorado), signerad och daterad Christo 2011 i blyerts, färgoffset efter teckning 1992, bladstorlek, 50x76 cm, oramad

Rum 9

Christo färgoffset
Budhistorik (23 bud)
2658105
2 400
2658104
2658093
2658098
2658093
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.