Soffbord Bruno Mathsson

396394

BRUNO MATHSSON, soffbord, skivan fanérad i ask, kallstämplat Firma Karl Mathsson Made in Värnamo Sweden 1964, höjd ca 55, 100x100 cm

Smärre ytskador

Möbler, Design

Rum 21

Soffbord Bruno Mathsson

Budhistorik (14 bud)
2658065
2658063
1 400
2658055
1 300
2658052
2658054

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.