Gungstol omkring 1900

396390

GUNGSTOL, omkring 1900, sannolikt Thonet, betsad stomme i böjträ, rygg och sits med rottingklädsel

Slitage och skador

Rum 19

Gungstol omkring 1900

Budhistorik (16 bud)
2657885
1 600
2657799
2657884
2657799
2657849

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.