Madeleine Pyk färglitografi

396387

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2658269
2658013
2658268
2658013
850
2656081

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.