MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén"

396386

MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

MADELEINE PYK (född 1934):
Budhistorik (9 bud)
2657681
2657680
750
2657679
700
2657435
650
2657433
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.