MADELEINE PYK

396385

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

MADELEINE PYK
Budhistorik (3 bud)

2653437
2653436
750
2653433
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.