Lampbord i gustaviansk stil

396377

LAMPBORD, 1 par, fanerad i lackerad mahogny, gustaviansk stil, avsmalnande ben med mässingsavslutningar, höjd 52, 56x38 cm

omlackerade, ytskador

Rum 19

Lampbord i gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
2656543
2 600
2656540
2 400
2655043
2656539
2655043
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.