Byrå med hjulpar

396376

BYRÅ, Ikea, PS, med hjul, design Thomas Sandell, fanerad i björk, vitfolierad, höjd 76, 75x48 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Skall vara Thomas Sandell för IKEA PS kollektion

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Byrå med hjulpar

Budhistorik (17 bud)
2655009
2655969
2655009
2655967
950
2655009
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.