Byrå 15-lådig

396374

BYRÅ, 1900-talets senare del, massivt betsat trä, 15 lådor, draghandtag i mässing, höjd 128, 41x79 cm

Ytslitage och mindre sprickor

Rum 18

Byrå 15-lådig

Budhistorik (12 bud)
2656749
2656210
1 400
2655169
1 300
2656209
1 300
2655169

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.