Arkivskåp Lindqvist verkstäder

396370

LINDQVIST VERKSTÄDER, arkivskåp, lackerad plåt, Motala, 1900-talets mitt, fyra arkivlådor, skyltmärkt, höjd 132, djup 72, bredd 39 cm

Ytslitage och repor, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Budhistorik (17 bud)
2656431
1 400
2656433
1 300
2656431
2656408
2656404

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.