Gungstol 1800-talets andra hälft

396365

GUNGSTOL, 1800-talets andra hälft, mahogny, skuren dekor, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 40, medarnas längd 80 cm

Smärre ytskador

Rum 11

Budhistorik (20 bud)
2656946
1 300
2655685
2656945
2655685
2656943

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.